Mama knuffelt drie kindjes

Goed genoeg! - De Grote Ouderschapsenquête

2/09/2025
Mamabaas
Door Mamabaas

De druk op ouders is de dag van vandaag gigantisch, de verwachtingen zijn torenhoog. Daarom brengen we binnenkort het boek Goed genoeg! uit, waarbij Siska Schoeters in gesprek gaat met bekende experts zoals Nina Mouton, Binu Singh en Theo Compernolle. Geen opgeheven vingertje, maar concrete inzichten van experts, gecombineerd met warme, nuchtere tips voor ouders die willen opvoeden met vertrouwen, niet met angst. 

Het boek Goed genoeg! helpt ouders om te vertrouwen op hun intuïtie, mild te zijn voor zichzelf en hun eigen weg te vinden. Want goed genoeg is écht goed genoeg. 

Naar aanleiding van dat boek polsen we heel graag eens hoe jij het ouderschap ervaart. Twijfel je vaak aan jezelf? Ervaar je veel druk op je schouders? Waar heb je nood aan om je meer gesteund te voelen?

Door onze enquête in te vullen, help je mee in kaart te brengen hoe het gesteld is met de verwachtingen en de druk die ouders in onze maatschappij ervaren. Bovendien maak je kans op het boek: we geven 5 exemplaren weg van Goed genoeg! 

Goed genoeg! 

Voor de dagen waarop je je afvraagt of je het goed doet - het antwoord is ja. 

Goed genoeg!

De druk op ouders is te hoog, met stijgende cijfers van parentale burn-out in België groeit de nood aan realistische en eerlijke opvoedinformatie.

Daarom zet Siska Schoeters haar schouders onder dit project, waarbij ze geen enkele vraag of onderwerp schuwt. In openhartige gesprekken met bekende experts, zoals Nina Mouton, Binu Singh en Theo Compernolle, stelt ze scherpe vragen om tot de essentie door te dringen en geeft ze telkens haar ongezouten mening.

Thema's als stress, zelfzorg, schermtijd, de eerste 1000 dagen, werk-privébalans en het 'perfecte plaatje' worden zonder taboes besproken. Geen opgeheven vingertje, maar concrete inzichten van experts, gecombineerd met warme, nuchtere tips voor ouders die willen opvoeden met vertrouwen, niet met angst.

En soms komt de vraag aan bod: Als het toch niet anders kan, wat is dan de gulden middenweg? Het boek biedt kritische adviezen vanuit verschillende perspectieven om tot een weloverwogen opvoedaanpak te komen die ouders daadwerkelijk helpt.

Een boek dat ouders helpt om hun intuïtie opnieuw te vertrouwen, mild te zijn voor zichzelf en hun eigen weg te vinden - goed genoeg is écht goed genoeg.