hotel

WIN een verblijf in Medite Spa Resort in Bulgarije, een ideale uitvalsbasis voor gezinnen

9/05/2025
Mamabaas
Door Mamabaas

Mama Baas bestaat 10 jaar, en dat vieren we graag! We geven een heleboel prachtige prijzen weg. Zo kan je onder meer een verblijf winnen in Medite Spa Resort in Bulgarije, een ideale uitvalsbasis voor gezinnen en een vijfsterrenparadijs van luxe, wellness en natuurlijke warmwaterbronnen in Bulgarije.  Want ook de mama mag wel eens ontstressen van het drukke werkjaar, niet waar? ;-)

sauna

Jezelf eens goed in de watten leggen en samen met de kinderen onvergetelijke herinneringen maken. Meer moet dat niet zijn voor de vakantie van je dromen, toch?

Het Medite Spa Resort is echt de ideale plek waar je alle hokjes kan afvinken op je wishlist: genieten in alle luxe, en dat voor een betaalbare prijs.

 

medite

De ligging is om te beginnen al top: het luxueuze resort ligt aan de voet van het indrukwekkende Pirin-gebergte, in het rustige zuidwesten van Bulgarije. Je kan er wandelen door het schilderachtige landschap, maar even goed ook de wijnstreek Sandanski ontdekken. 

Het hotel ligt op een steenworp van de grens met Griekenland, dus je kan ook kiezen voor een excursie richting stranden in Noord-Griekenland. De medewerkers van het resort helpen je graag op weg!

Wellness? Wellyesss please!

medite

De mama's, die kunnen ontstressen in de sauna’s, de zoutkamer, het Turks stoombad, en genieten van een breed scala aan massages en schoonheidsbehandelingen

In de wellness kan je de helende kracht van Sandanski’s wereldberoemde  warmwaterbronnen ervaren. De bronnen staan bekend om hun geneeskrachtige eigenschappen, van verlichting van spier- en gewrichtspijn tot huidverbetering.

Binnen is er een verwarmd mineraalzwembad, terwijl buiten het hele jaar door jacuzzi’s met een temperatuur van 38-39°C en een groot mineraalbad beschikbaar zijn. Voor kinderen is er een veilig, verwarmd binnenzwembad dat het hele jaar door geopend is, en een buitenzwembad dat van mei tot oktober toegankelijk is. 

Yummie, lekker eten

mediyte

Wie houdt van lekker eten en drinken, komt zeker aan zijn trekken. In het 'Garden'-restaurant kan je proeven van de à la carte-kaart, met internationale specialiteiten.

In het 'Prova'-restaurant kan je aanschuiven bij het buffet met zowel Bulgaarse als internationale gerechten. Telkens met verse, lokale ingrediënten

Ontspannen met een drankje kan in de stijlvolle lobbybar of bij de Pool Bar, met een prachtig uitzicht op het resort en de natuur.

We mogen een voucher weggeven voor twee volwassenen en twee kinderen. Die is goed voor drie overnachtingen met half pension, en toegang tot de zwembaden, het wellnesscomplex en fitnesscentrum.

Hoe kan je winnen? Draai snel aan ons rad en ontdek wat jij kan winnen!